Kombine estetik; Uygulamalarının başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi hasta için büyük avantajları beraberinde getirdiği için sıklıkla tercih edilmektedir. İçerisinde birden fazla sayıda estetik ameliyat barındırabilen kombine estetik sayesinde zaman kaybı ve sağlık avantajları yer almaktadır.

Kombine Estetik Neden Yaptırılır?

Günümüzde kombine estetikte esas amaç hastanın yalnızca tek bir anestezi uygulaması ile birden fazla estetik planlamasının tamamlanmasıdır. Hastanın istediği her estetik ameliyat için normal şartlarda her birine ayrı zaman dilimi ayrılması gerekmektedir.

Hastalar tempolu hayatlarına istirahat gerektiren zaman bitene kadar ara vermek zorundadır. Geçirilen her ameliyat için bir dinlenme süresi geçirilmesi gerektiğinden dolayı bu zamanı kaybetmek yerine birden fazla ameliyat tek bir ameliyat programı içerisinde gerçekleştirilmesi daha cazip olmaktadır.

Dolayısıyla kombine estetik hastaya hem zamandan kazandırdığı hem de sağlıktan yana sağladığı önem nedeniyle tercih sebebi olmaktadır.

Kombine estetik nasıl ayarlanıyor?

Kombine ameliyatlar kişinin isteği ve uzmanın belirlediği ölçüler dâhilinde olabiliyor. Öncelikle uzmana şikâyetlerinizden bahsetmeniz ardından da uzman görüşüyle beraber bir ameliyat planı hazırlanıyor.

Butik çalışmanın avantajları

  • Kısa süre içerisinde tedavi için gidilebilme imkânını vardır,
  • Sağlık turizmi en ince ayrıntılarına kadar düşünülmüş ve hizmete sokulmuştur,
  • Kişiye özel olarak tedavi planlaması sayesinde asta şikâyetlerine uygun olan tedavi uygulamasını başarılı bir şekilde kendisine özel olarak alır.
  • Her seferinde yeniden muayene, tedavi için gereken test ve uygulamalar ile dinlenme süreci için vakit kaybedilmez.
  • Hastanın ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetleri butik olarak bir çatı altında kendisine sunulur.

Gerçekleştirilen hizmetler

Bünyemizde kombine estetik uygulamaları haricinde obezite tedavisi, diş tedavisi de başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Hastamızın konaklama ihtiyacı, transfer işlemleri de dâhil olmak üzere sürecin başından sonuna kadar bütün konularda yanında yer alıyoruz.

Amacımız bizden butik sağlık hizmeti alan herkesin en iyi kalitede en iyi sonucu almasını sağlamaktır.

Whatsapp ile İletişime Geçmek İçin Tıklayın